Tisztelt Szülő!

A Hatvan István Általános Iskola Alapítványa Kuratóriuma ezúton mond köszönetet mindazoknak, akik 2015. évi adójuk 1%-át alapítványunknak felajánlották.

A felajánlott összeg: 890 508 Ft.

A befolyt összeget a közösségi tér berendezésére, 4 db laptop vásárlására, tanulói jutalmazásra, projektorra, oktatási segédeszközökre fordítottuk.

Azzal a kéréssel fordulunk Önökhöz, hogy felajánlásukkal ismét támogassa alapítványunkat, hogy mi is segíthessük az iskolát.

Alapítványunk neve: Hatvani István Általános Iskola Alapítványa

Adószáma:                 19124540-1-09

Támogatását előre is köszönjük:

A kuratórium elnöksége

Tisztelt Szülők!

A Hatvani István Általános Iskola Alapítványának célkitűzése az oktatási feltételek javítása, a tehetséggondozás segítése. Céljainkat csak az Önök SZJA 1%-os felajánlásával tudjuk megvalósítani.

Kérjük, támogassanak bennünket továbbra is!

Adószámunk: 19124540-1-09

A kuratórium vezetősége